تکنولوژی

فناوری: 
همانطور که گفته شد،  شرکت آریا لیزر ایرانیان از سال 1393 فعالیت  خود را در زمینه کسب علم در تکنولوژی شروع کرد که در همین راستا در همان سال 2نفر از متخصصین خارجی تولید چاپگر و مواد مصرفی که سابقه کار در این زمینه ، در شرکت های به نام را داشتند به استخدام دائم درآورد. در طی این سال ها با توجه به تغییر و تحول در سیاست های کشور، تحریم های ظالمانه و تاثیر بر نرخ ارز و به دنبال آن افزایش حقوق این تکنسین ها (که با ارز محاسبه و پرداخت میشد) هزینه های هنگفت به شرکت تحمیل می نمود ولی با این حال شرکت تا امروز ارتباط خود را با تکنسین های متخصص قطع ننموده و در طی این سال ها شرکت در راستای انتقال تکنولوژی و بومی سازی آن از طریق آموزش و تحقیق و توسعه توسط نیروهای داخلی گامی موثر برداشته است.
فعالیت های شرکت در طی این سال ها و ارائه اولین ها نشان گر گامهای موثر این مجموعه در راستای تغییر و تحول و رفع وابستگی در زمینه ماشین های اداری میباشد.


اهمیت به محیط زیست از جمله ارزش های سازمانی گروه تولیدی G&B

علت انتخاب نماد  پنگوئن روی کارتن کارتریج های G&B  چیست؟

از جمله موفقیت های برند G&B  در صنعت،  تعامل با برندهای صاحب سبک و علم میباشد که از جمله این همکاری ها در سال 1393 با شرکت ناین استار و در راستای تعامل در تکنولوژی صورت گرفت. و شرکت موفق به اخذ نمایندگی برند G&G (از تولیدات ناین استار) در ایران گردید. شرکت ناین استار به علت توجه به محیط زیست نماد پنگوئن امپراتور که از گونه های در حال انقراض میباشد را را برای خود برگزیده است.   به همین جهت گروه G&B نیز از این نماد ایده گرفت تا اول به خود و سپس به جهانیان نشان دهد که ما انسان ها ، در حال ایجاد تغییر در محیط زیست هستیم و باید در حفظ و نگهداری آن بیش از پیش کوشا باشیم.
شایان ذکر است ، جی اند بی در عمل نیز با ساخت کارتریج های مقرون به صرفه (که قابلیت چاپ بیشتر تا 3برابر را دارند) و کاهش ضایعاتی از جمله کارتن ، کاست کارتریج و سایر قطعات قدم موثری در حفظ محیط زیست برداشته است.